Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 14 Głosów - 2.57 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
potwierdzenie nagrody.
Autor Wiadomość
glimi Offline
Bywalec
FullREG

Level: 1

Liczba postów: 71

Reputacja: 2

button-youtube

potwierdzenie nagrody.
Witam. Jestem nowy wiec z góry przepraszam jak coś źle robię.

Mam pytanie dotyczące potwierdzenia nagród. W obydwóch restockach co się odbyły wyrwałem tapetę i bon do subway-a ale do tej pory nie dostałem tapety ani nic chociaż PTZ mi pobrało. Czy mam zacząć się martwić czy jeszcze poczekać?
10.08.2010 20:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matimaster Offline
English Maestro
FullREG

Liczba postów: 808

Reputacja: 511

button-youtube

RE: potwierdzenie nagrody.
Dopiero 4 dni minely, troche cierpliwosci Smile
10.08.2010 20:52
olaaaxpp Offline
wara od mojego tytułu!
FullREG

Liczba postów: 1,447

Reputacja: 962

button-youtube

Czekać.
Myślę, że niedługo powinni się z tym uwinąć i wysłać potwierdzenie.
10.08.2010 21:18
Fractal Offline
Stały Lockator
FullREG

Liczba postów: 895

Reputacja: 128

button-youtube

W ciągu tygodnia powinni zacząć rozsyłać anulacje i potwierdzenia (tych drugich zapewne będzie mniej). :-)
10.08.2010 21:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nemo94 Offline
Bywalec
Registered

Liczba postów: 61

Reputacja: 0

button-youtube

ja piernicze ja na srockerz byłem od września a zgarnąłem jedynie film (jeszcze anulowali mi), a taki nowicjusz wchodzi i już coś wyłapuje. Parszywe życie...
11.08.2010 07:46
glimi Offline
Bywalec
FullREG

button-youtube

żeby cie bardziej dobić to w pierwszym resotcku polowałem na 300$ i prawie mi się udało tylko że strona miała lagi i zanim otworzyło się wpisywanie danych to ktoś mnie ubiegł a dzień później nie wiele mi brakło a może i miałbym 250$ tylko znów ktoś mnie ubiegł.

To jest mój 5 restock, wcześniejsze przespałem.Bon to jedyna sensowna nagroda nie licząc 2 tapet bo wcześniej nie było mnie stać albo zanim wbiłem to już nic nie było.
11.08.2010 09:14
nemo94 Offline
Bywalec
Registered

Liczba postów: 61

Reputacja: 0

button-youtube

Gratuluje Ci. Ja nie mialem tyle szczescia, zamienilem konto lockerz na konto steam. Mialem dosyc siedzenia do 2 w nocy by czekac na restocki. Za prad kupe kasy poszlo, jeszcze ku*** nic nie wygralem. Wiem, ze sie wyzalam, ale bylo mi to potrzebne. Pozdrawiam.
11.08.2010 09:34
Rafixxx25 Offline
Oi!
FullREG

Liczba postów: 1,019

Reputacja: 420

button-youtube

Za prąd kupę kasy?

Gdzieś w internecie znalazłem dane(wprawdzie dużo słabszy komp, ale nawet jakby twój pobierał 2,3 razy więcej prądu to jest to mało), więc do końca nie jestem pewny, ale nie mam odpowiednich urządzeń, by to sprawdzić.

Imax= 0,34A
P=U*I,
Pmax = 0,34A * 228,9V = 77,83 W = 0,0778 kW
24 godziny P= 1,8672 kWh,
Miesiąc (31 dni) : P = 57,8832 kWh
Rok (365 dni): P = 681,528 kWh

Rachunek za rok: 681,528*0,43zł = 293,06zł - za rok ciągle pracującego kompa.

0,0778 kW/h*0,43zł=0,033454zł/h - koszt na godzine

Wiem, komp stary więc nie będzie cię kosztowało 3 groszy za godzinę, ale dajmy nawet 10.(ponad 3 razy większe zużycie mocy)

Ile czasu poświęciłeś lockerz? 5 restocków?

Dajmy po 10 godzin siedziałeś. 10h*5*0,10zł=5zł

Jeśli dla ciebie 5zł to kupa kasy, to radziłbym zacząć zbierać puszki(będziesz zarabiał wiele takich pięciu złotówek miesięcznie)

Wydaje mi się, że koszty będą mniejsze, gdyż pobór był z pracy komputera przy maksymalnym zużyciu procesora, a przeglądarka raczej tego nie robi.

Rozumiem, że jeszcze odpowiadałeś na pytania itp. Ale to są nie duże koszta i powinno się wszystko zmieścić w jakichś 10zł wydanych w ciągu 5 miesięcy(jeśli mniej, to należy sobie odpowiednio odjąć np: 1 miesiąc 2zł)

Można powiedzieć, że to zawsze coś, ale bardziej by mi było szkoda tego zmarnowanego czasu i nieprzespanych nocy.

PS: Jeśli mój "wykład" cię uraził, lub jest błędny nie wściekaj się tylko spokojnie napisz. Jak już pisałem dane są skąd innąd wzięte oraz orientacyjnie podane do współczesnych realiów. Nie chciało mi się sprawdzać poprawności tych danych, poza tym nie mam do tego odpowiednich narzędzi.

PPS: Nie bierz tego do siebie, napisałem to, bo mi się nudziło Big Grin No i żeby pokazać, że komputer wbrew pozorą nie kosztuje tak dużo w eksploatacji jak większości się wydaje.

Pozdrawiam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.08.2010 10:01 przez Rafixxx25.)
11.08.2010 10:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
glimi Offline
Bywalec
FullREG

button-youtube

Jak bym miał takie nastawienie jak inni to też bym dawno zrezygnował. Ja przyjąłem inną zasadę że na świecie nie ma nic za darmo. Nigdy nie siedziałem i nie będę siedział do 2 nad ranem i czekał na restock. Z reguły siedzę na kompie do 23 i jak do tej godziny nie będzie restocku to idę spać i mówi się trudno nie pierwszy i nie ostatni restock przegapię a trochę cierpliwości się opłaci. Jak na razie to ostanie restocki było o normalniej godzinie czyli tak po 22 a nie o 1-2 nad ranem.
11.08.2010 10:21
olaaaxpp Offline
wara od mojego tytułu!
FullREG

Liczba postów: 1,447

Reputacja: 962

button-youtube

Ja właśnie nie rozumiem tłumaczenia, że ktoś kupę kasy stracił na prąd przez siedzenie na lockerz i czekając na restocki.
Przecież to są grosze jak wyżej Rafix napisał.
Raz w miesiącu was zbawi, czy nawet tam te parę dni, żeby dostać coś za darmo?
To że nie mieliście szczęścia na poprzednich restockach to może się odwrócić i w końcu coś lepszego wygracie.
Fakt, boty mają przewagę, a teraz botów na resotckach jest pełno, ale wystarczy dobry autofill i macie nagrodę! Co z tego, że jest zabroniony? Zasady są po to by je łamać i nie przejmujcie się że mogą wam anulować bo zawsze jest to 50% że wam nie anulują. Raz wam anulowali nagrodę? Jesteś czysty i nie anulują ci ponownie ! Tak przynajmniej myślę, ale mogę się mylić. Każdy chyba dostał anulację swojej nagrody. Nawet ci co nie zbierali 'nielegalnie' PTZ. Tak już jest na lockerz.
Ręcznie wypełniając dane nie masz szans teraz. Chyba, że na tapetkę.
Kto nie ryzykuje ten nie ma, proste.

I przestańcie się żalić ciągle, że siedzicie nie wiadomo od kiedy i nic nie macie. Przegapiacie restocki? Wasza wina, nie musicie od razu płakać że kolejny restock od jakiegoś tam czasu was ominął.

Ostatnio restocki są w miarę normalnych godzinach, w przedziale 21-24. Czy to problem zostać trochę dłużej raz na jakiś czas żeby coś zgarnąć? Bo dla mnie to nie problem. Chyba że same małolaty z podstawówki i gimnazjum tu siedzą i mamusie każą im chodzić wcześniej spać..

Nie chcę nikogo urazić, ale to jest naprawdę strasznie irytujące jak każdy zacznie się żalić że nic nie wygrał.
Co z tego?

Dobra, kończę bo jeszcze bana złapę.
Jeju.
11.08.2010 11:14
Odpowiedz