Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pożyczka gotówkowa
Autor Wiadomość
Ivysaur Offline
Lockator
FullREG

Level: 1

Liczba postów: 84

Reputacja: 0

button-youtube

RE: pożyczka gotówkowa
A ja tam jestem sceptyczny co do takich pożyczek, które są zawierane w podejrzanych instytucjach. Nie mam jakoś przekonania, że może mnie tam spotkać coś pozytywnego. Zdecydowanie jestem zdania, że lepiej sprawdzić wszystkie dostępne opcje i po prostu wybrać coś konkretnego. A dla mnie osobiście zdecydowane bardziej konkretne są oferty banków. Chociażby z tego względu, że banki muszą przestrzegać o wiele rygorystyczniej przepisów i stosować różne procedury, które są oczywiście czasochłonne, ale chociaż dzięki nim wiemy, że w trakcie trwania umowy kredytowej nie wzrośnie nam nagle wysokość raty. Ja jestem przeciwnikiem brania pożyczek na mniej ważne potrzeby, ostatnio zdecydowałam się wziąć z mężem drugi kredyt w swoim życiu i to na poważną rzecz - na własny dom, postawiony na własnej działce. Za to teraz zamierzamy zamówić komin systemowy - http://www.systemykominowe.pl/ . Mam nadzieję, że w ten sposób zaoszczędzimy trochę grosza...Tyle dzisiaj ode mnie, trzymajcie się ciepło, ja uciekam do pracy i życzę miłego tygodnia
12.03.2018 09:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
yafus Offline
Lockator
FullREG

Liczba postów: 82

button-youtube

Chcąc zaciągnąć pożyczkę przez internet, dobrze jest zdecydować się na zaciągnięcie pożyczki prywatnej. Jednym z portali, który pośredniczy pomiędzy inwestorami prywatnymi, a pożyczkobiorcami jest https://concash.pl/ (znajduje się na niej kalkulator, umożliwiający oszacowanie kosztów pożyczki i wysokości raty).
13.03.2018 16:39
UnderSiege Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 5

button-youtube

Wiesz, można być sceptycznym, ale jeśli jest dobrze dobrana pożyczka gotówkowa, to nie obciąża ona budżetu a może wręcz pomóc. Ja polecam Ci pożyczkę w getinbanku bo mają mega proste zasady i koszty (dość niskie swoją drogą), bodajże 50 zł rocznie za każdy 1000. Śmieszny pieniądz - https://www.getinbank.pl/klienci-indywid...,2741.html
08.04.2018 19:08
Kuba876 Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 5

button-youtube

Według mnie lime kredyt ma dość dobre i ciekawe opcje Wink Warto im się bliżej przyjrzeć według mnie Wink

Żyję, ale bez ciebie jestem martwy.
13.04.2018 09:22
malaminka Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 4

button-youtube

Zastanawiam się właśnie nad pozyskaniem pieniędzy, ale myślałam bardziej o karcie kredytowej. Co myślicie o takim rozwiązaniu? Wczoraj znalazłam ciekawą stronę z poradami odnośnie właśnie takiej formy kredytu - kliknij tutaj jeśli też jesteś zainteresowany.
15.04.2018 13:20
Odpowiedz