Ta strona używa "cookies" umożliwiające logowanie, prowadzenie statystyk odwiedzin i dostosowanie reklam. Dowiedz się więcej na temat celu ich użycia oraz możliwości zmiany konfiguracji przeglądarki na stronie polityka plików "cookies"
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z wytycznymi w linku.

Schowaj
pc x360 ps3 ouya psp mobile old online other
facebook youtube
Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć swój Level !
Schowaj

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zakupy online
Autor Wiadomość
ekoeko Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Level: 1

Liczba postów: 1

Reputacja: 0

button-youtube

RE: zakupy online
Ja uwielbiam zakupy online Smile

archiwizacja danych
17.10.2017 18:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alicja201 Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 3

button-youtube

A czy znacie może jakieś sklepy z materiałami budowlanymi, mówię tutaj o czymś podobnym do http://benmar.com.pl/chemia-budowlana.html . No bo sprawa wygląda tak, że powoli zabieramy się do remontu i nie bardzo wiemy od czego zacząć i chcemy sobie wybrać jakieś najtańsze materiały... Big Grin
17.10.2017 23:34
owieczka Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 2

button-youtube

niestety nie ale chetnie poczytam bo sama niedlugo zaczynam remont

www.snsuo.com
18.10.2017 00:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PaulikN Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 1

button-youtube

Ja lubię zakupy online bo dzięki nim można zaoszczędzić czas, a do tego można znaleźć ciekawe promocje. Zawsze przed takimi zakupami, sprawdzam uważnie jak wygląda forma zwrotów albo wymiana produktu na inny. To jest bardzo ważne jeśli się okaże, że nie jesteśmy z produktu niezadowoleni.

Zawody taneczne
20.10.2017 07:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
finalfantasy Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 32

button-youtube

Moim ostatnim zakupem była rama do lustra, którą znalazłem na stronie https://www.sklepzramami.pl/cms/oprawa-obrazow-i-luster . W sieci mają większy wybór i często niższe ceny niz stacjonarnie.
30.10.2017 23:16
KrychaaX Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

button-youtube

Ja również uwielbiam zakupy online. Zaoszczędzają bardzo dużo czasu, a i czasem jest większy wybór niż w sklepach stacjonarnych.

Black&Decker sklep
31.10.2017 13:29
daniel009 Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 4

button-youtube

Co do zakupów online jestem zawsze ostrożny i to też zależy od produkty którego chce zakupić. Ostatnio w portalu http://www.szefunio.pl/ widziałem śmieszny artykuł gdzie pokazywano co ludzie zamówili przez internet a co dostali. Mi było do śmiechu, im napewno nie!
06.11.2017 10:45
Starnet Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

Liczba postów: 4

button-youtube

Przyznam, że co raz chętniej kupuję coś przez internet. Ostatnio np. sprawiłem sobie specjalny pas na przepuklinę, który znalazłem w internetowym sklepie medycznym. Od nie dawna zmagam się z taką dolegliwością, więc postanowiłem zakupić taki przedmiot. Z tego co czytałem na blogu narzedziamedyczne24.pl , takie pasy jak najbardziej poleca się osobom, które mają problem z przepukliną. Pasy dość skutecznie łagodzą jej objawy.
10.11.2017 15:41
Rebeka12 Offline
Podglądacz
**
Registered

Liczba postów: 14

button-youtube

Castorama ma chyba swój sklep online. Ja ostatnio już nawet zakupy codzienne robię przez internet, ma na myśli spożywkę etc. Przy okazji robienia zakupów na prezenty świąteczne, trafiłam do sklepu https://www.frisco.pl/pid,38832/n,blend-...tn,product Chyba pozostanę ich stałą klientką. Nie marnuję już czasu na stanie w kolejkach.
14.12.2017 13:05
rafal9 Offline
Świeżo upieczony
*
Registered

button-youtube

Ja juz sobie nie wyobrazam zycia bez zakupow online. Ile pieniedzy udalo mi sie zaoszczedzic przez lata to ja nawet nie zliczylem. Mieszkanie w mniejszej miejscowosci jednak ma duze minusy .. najwiekszym z nich jest trudna dostepnosc towarow, a przy okazji ich zawyzone ceny. Ostatnio podczas robienia remontu na wlasna reke udalo mi sie znalezc ciekawy sklep z roznego rodzaju plytkami .. mowa tutaj o Paradyz - https://sklep.paradyz.com/produkty/plytk...ne-drewnem Wybor maja ogromny .. jeden z wiekszych jakie widzialem. Dodatkowym atutem przy zamowieniach online jest fakt darmowej dostawy powyzej zamowienia na 1500pln. Nie ma to jak zamowienie od producenta, ceny sa atrakcyjne a towar dostajemy z tej samej partii przez co nie ma pozniej problemow z minimalnymi roznicami w rozmiarach plytek Smile
14.12.2017 16:46
Odpowiedz