z-Forum.pl - Gry, Technologie oraz vlogi YouTube

Pełna wersja: Protestujemyyy !!!!!!!!!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nie odchodz albo Cie znajde XD (to zem pojechal)
corlis ma prawo odejść jeśli tego chce można spróbować ją nakłonić by została ale jak to mówią ,,Nie obliczalne są cechy kobiet''

ps: zostań przyłączam się do prośby
nie rób nam tego! to chyba najlepsza moderatorka na świecie!

bez Ciebie forum ilocka to już nie to samo!
Ja jej nie znam, czasami tylko miała do mnie sapy Big Grin

Ale jak dla mnie niech nie odchodzi.
Nie odchodz - cos mi mówi ta nazwa "Corlis' Big Grin nie ochodz nieznana Big Grin
E,e,e , córcia, nie ma takiego odchodzenia!
corlis ODEJDŹ
Jak ona odejdzie to ja też!
Autor wyraźnie zaznaczył zadanie w tym temacie, ewentualne zdania sprzeciwu też są przyjęte, mimo że wykracza poza ramy wątku.
Posty na temat podlizywania się itp. zostały usunięte, bo nic nie wnosiły do samego tematu. To tak jak w wątku o Restocku Lockerz, pisać co wygrało się na TAG`u.

Co do cenzury własnego zdania, to nigdy u nas tego nie było i nie będzie - nawet rozmowy o konkurencji, uzasadnione są dozwolone wraz z linkami (nie "gwiazdkujemy" takich adresów). Co innego, jeżeli chodzi o wulgaryzmy, czy obrażanie innych użytkowników - to tłamsimy w zalążku.

Wątek zostaje zamknięty.
Chciałabym bardzo Wam podziękować za te wszystkie przemiłe słowa, przekazywane zarówno tutaj, jak i prywatnie. Nie spodziewałam się tak wielkiego poparcia z Waszej strony. Biorąc to wszystko pod uwagę, Wasze starania, jak i gotowość do poświęceń w postaci bana (to już był perfidny szantaż! Tongue), mimo podjętej wczoraj decyzji o odejściu, nie mogłabym nie zostać z Wami Tongue. Poza tym, zastawiam się, kogo mam udusić (winny ma zgłosić się do mnie, po odbiór kary!Tongue), bo nikt nie miał o tym wiedzieć, a rozeszło się na całe forum Tongue. No a teraz serio. Nie rezygnuję z funkcji moderatora, jednak nie wiem, jak to dalej będzie. Ze względu na sprawy osobiste, możliwe że nie będę mogła być na forum tak często, jak kiedyś. Pozdrawiam Was serdecznie i dzięki za wszystko! :heart::heart::heart: Tongue
Stron: 1 2
Przekierowanie