z-Forum.pl - Gry, Technologie oraz vlogi YouTube

Pełna wersja: Na jakim etapie kariery zawodowej jesteście?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Kiedy byłam mała, mówiłam, że chcę być aktorką. Parę lat później - tłumaczką hiszpańskich książek. Dalej była pisarka, prawnik, informatyk (informatyczka? :s), aktorka znowu, tłumacz przysięgły, szpieg, żołnierz. Niekoniecznie w takiej kolejności. Co z tego wyszło? Pracowałam jako ratownik WOPR na basenie i nad jeziorem, aktorka w teatrze, konsultantka w call center, prowadziłam karaoke. Wpycham się też wszędzie w Internecie - kierowałam projektem związanym z grą w jednej firmie, pisałam wszelkie możliwe teksty (i SEO, i "wartościowe", i prace trochę- bardziej-naukowe), moderowałam czaty i portale, bawiłam się w social media.
Niewiele się pokrywa, prawda? Właściwie tylko aktorstwo. Informatykę skończyłam 3 lata temu, ale w zawodzie nie pracowałam (chyba że ktoś na siłę podepnie pod to jakieś drobiazgi w html-u przy forach). W związku z tym pytania do Was:
- jak potoczyły się Wasze kariery w stosunku do dziecięcych/młodzieńczych/planów?
- czy stanowisko, na którym się znajdujecie jest Waszym hm... docelowym, czy staracie się o awans/zamierzacie się przebranżowić?
- jak daleko zaszliście od momentu "tuż po szkole/studiach"?
- czy w ogóle odnosicie pojęcie kariery do siebie, czy dla Was jest to po prostu praca - nieważne jaka, byle płacili na czas i był w miarę spokój?
Oczywiście wszystkie inne treści powiązane z tematem mile widziane.
Ja skończyłem w tamtym roku studia i tak naprawdę teraz jestem w mojej pierwszej pracy. Także ja dopiero zaczynam.
U nas myśl nad studiami może na WSEIZ w Warszawie kierunek gospodarka przestrzenna http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-ar...zestrzenna . Podoba mi się ten kierunek, jest on godny uwagi.
Ja pracuje od niedawna i póki co dopiero co się wdrażam. Rzecz jasna nie wylądowałam tam, gdzie zawsze marzyłam, ale że tak będzie wiedziała jeszcze nim skończyłam studia. Co będzie dalej to dopiero się okaże, jestem dopiero na starcie swojej kariery.
Ja pracuję na etacie i jestem bardzo zadowolona z mojej pracy. Jest wielowątkowa i codziennie uczę się nowych rzeczy. Nie ma mowy o nudzie, tu nikt nie stoi w miejscu. Teraz firma się znacznie rozrosła w związku z czym, szef wysyła nas na profesjonalne zajęcia z komunikacji szkolenie na którym mam nadzieję, nauczyć się ciekawych i przydatnych rzeczy.
Skonczylem studia, obronilem dyplom, szukalem pracy w swoim miescie, ale ostatecznie trafila mi sie praca w Niemczech od zaraz, wiec dugo sie nie wahalem. Co prawda nie jest to dokladnie zwiazane z moim zawodem, ale na pewno nabede spore doswiadczenie. Pozdrawiam!
Szkolenia to dziś najlepsza inwestycja w siebie. Sama często uczestniczę w szkoleniach tej firmy , warto, bo umiejętnie łączą teorię z praktyką, co łatwo później wykorzystać w pracy bieżącej.
Ja niestety nie do końca jeszcze wiem co chciałbym robic, pracuje w korporacji ale nie jestem zadowolona z tego ile mojego czasu i zdrowia psychicznego mnie to kosztuje. Im szybciej osiągne pełną niezależność finansową tym lepiej dlatego juz teraz zacząłem interesować się funduszami inwestycyjnymi takimi jak: https://www.nntfi.pl/notowania w życiu trzeba coś zmieniać a kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Wink
ja jestem zadowolona z tego, gdzie teraz jestem i na razie nie planuję zmian.
Ja jednak nienawidzę stać w miejscu i zależy mi bardzo na rozwoju. Szukam więc jakichś studiów zaocznych, aby rozpocząć od października Wink Co moglibyście mogli mi polecić ?Smile
Stron: 1 2 3
Przekierowanie