z-Forum.pl - Gry, Technologie oraz vlogi YouTube

Pełna wersja: Remont domu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przy ostatnim remoncie domu zacząłem się zastanawiać czy nie warto zacząć myśleć o odnawialnych źródłach energii i w sumie na dłuższą metę to dobra inwestycja Smile Do tego jeszcze można pomyśleć o dopłatach unijnych! Znalazłem takie pompy ciepła Co o tym myślicie?
U mnie remont nie będzie aż tak inwazyjny. U mnie na szczęście będzie tylko zmiana koloru wykończenia. Mieszkanko wymaga odświeżenie, to bez dwóch zdań. Zastanawiałam się w jaki sposób ożywić średnio doświetlone mieszkanie i znalazłam w internecie świetne pomysły na urządzenie wnętrz w kolorze pomarańczowym. Na początku uważałam ten kolor za nieco tandetny ale jak zobaczyłam jak można go efektownie połączyć z innymi kolorami i dodatkami to całkowicie zmieniłam zdanie.
z remontami to wiecie jak jest, najlepiej jak są już na finishu, bo olbrzymie ilości nerwów zawsze podczas tego wychodzą.

__________________________
hyalone.pl
no podczas remontów to trzeba mieć przede wszystkim wyrozumiałych sąsiadów Tongue

__________________________
Ośrodek Szkolenia Spawaczy
Jak się nie ma wyrozumiałych sąsiadów to trzeba mieć dobrą kancelarię radców prawnych, która nauczy sąsiadów wyrozumiałości, jak np. in home and tattoo Wink
(17.02.2016 13:04)rambuq napisał(a): [ -> ]z remontami to wiecie jak jest, najlepiej jak są już na finishu, bo olbrzymie ilości nerwów zawsze podczas tego wychodzą.

To prawda. Remont często przysparza wielu problemów. Właśnie dlatego trzeba się do niego dobrze przygotować. My niedawno odmalowywaliśmy salon. Najpierw zabezpieczyliśmy ściany gruntami ze sklepu Stuk Puk, potem dopiero nałożyliśmy farbę. Tak się powinno podchodzić do sprawy, jeśli nie chce się po chwili poprawiać. Market budowlany o którym napisałam jest chyba najtańszym, więc jak czeka Was remont - koniecznie zajrzyjcie na stronę.
U nas też przeszło wszystko łagodnie. Większy problem był z wyborem płytek do łazienki, a w zasadzie zdecydowanie się na konkretny model. W końcu padło na stronę http://www.domlazienkaplytki.pl/oferta/refin/ i potem 7 dni remontu łazienki i kuchni. Szło szybko, ale zawsze chciałoby się załatwić wszystko od razu.
No to świetnie. Nie ma nic lepszego niż bezproblemowy remont.
Jak się nie ma wyrozumiałych sąsiadów, to trzeba szukać nowego lokum, bo tak długo żyć się nie daSmile
Ola ma całkowitą rację. Użytkownik marios ostro przesadza.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie