z-Forum.pl - Gry, Technologie oraz vlogi YouTube

Pełna wersja: Są tu sportowcy?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Czy znajdę tu panów którzy dokładnie wiedzą czym są gainery i pomogą coś ciekawego wybrać ? Mam swój ulubiony sklep, zresztą mam rabaty więc tu chciałbym zamówić sobie http://www.activebody.pl/gainery-c-40.html tylko podpowiedzcie co jest warte uwagi?
Dobre pytanie, sama rozglądam sie za osobą która doradzi mi wybór odpowienich ochroniaczy dla osoby która zaczyna swoja przygode ze sportem kontaktowym. Mam tu dokładnie na myśli tego typu modele: http://ultrafight.pl/ochraniacz-krocza czy będa niezbędne przy trenowaniu kickboxingu? Może ktoś z was wie?
ja kiedyś trenowałam judo ale bardzo poważna kontuzja kolana wyeliminowała mnie z gry Sad
Ja ze sportu to tylko przed telewizorem. Ale w zasadzie każda dyscyplinaSmile
hehehe Smile to dobre Smile
Oprócz odżywek na wzrost masy poczytaj sobie też np o elektrostymulacji, np na tej stronie. Jak regularnie trenujesz to z elektrostymulacją możesz mieć dużo lepsze efekty.
Pewnie, że są! Jestem nawet trenerem personalnym. Ostatnio zajmowałem się starszymi osobami i powiem, że w ich przypadku wcale nie jest tak najgorzej Wink Skarżyli się z początku na zmęczone stawy, ale po tym jak poleciłem im suplement https://genacol.pl/suplement-diety-dla-o...h-kolagen/ - przestali się skarżyć i trenują jak dzieciaki w podstawówce. To bardzo fajne, bo takie zajęcia dają im dużo radości.
Ja dużo trenuję ale nie uważam się za sportowca Smile
Większość sportów nadwyręża nasze stawy, dlatego warto pamiętać o ich zabezpieczeniu odpowiednio dobranymi ochraniaczami. U nich znalazłam kilka ciekawych informacji na ten temat http://sportzilla.pl/wybrac-najlepsze-oc...-zalecane/ Bezpieczeństwo to priorytet przy uprawianiu każdego sportu.
też kiedyś uprawiałam bardzo dużo sportu, ale po kontuzji nie mogę ćwiczyć :<
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie