z-Forum.pl - Gry, Technologie oraz vlogi YouTube

Pełna wersja: Jak założyć ogród?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jak najłatwiej założyć ogród ? Poczytajcie o tym na blogu ogrodniczym : http://www.zakladamyogrody.com.pl dość dużo wskazówek i porad jak najlepiej się do tego zabrać !
Założenie ogrodu wcale nie jest takie trudne, wystarczy mieć dobry pomysł. Jest mnóstwo stron internetowych, którymi można się inspirować podczas takiego projektowania. Sama czytam teraz porady odnośnie wyboru wielkości altany na faar.pl/zbudowac-samemu-drewniana-altane-czy-zlecic-fachowcom/ . Chciałabym wybrać taką średnią, najlepiej kwadratową.
W zasadzie tworzenie ogrodu nie jest trudne. Trzeba go po prostu dostosować do własnych potrzeb. Zastanowić się, na jakie aktywności się stawia i tak wszystko dobrać, by do siebie pasowało. Czytałam na sundance.pl o hydromasażu i z chęcią postawiłabym u siebie takie jacuzzi. A Wy? Ono masując mięśnie odpręża, redukuje stres. W dodatku świetnie się prezentuje i podnosi luksus ogrodu.
A nie wiecie może czy takie byliny nadają się do ogrodu?
Polecę ten blog swojej znajomej, która potrafi założyć ogród. Jak nie zapomnę to napiszę, jak go oceniła.
Nie wiedziałam, że ludzie się tym jeszcze zajmują. W zasadzie świetny zawód.
Myślę, że założenie ogrodu warto powierzyć fachowcowi (jest sporo osób, które się tym zajmują) - co prawda to kosztuje, ale warto, jako, że efekty są świetne. Jeśli będzie zakładali ogród samodzielnie, to proponuję zasadzić jakieś minidrzewka owocowe, a przy ogrodzeniach jakieś pnącza, jak taki chmiel http://florexpol.eu/rosliny-pnace/5268-c...zajny.html - nadaje się też do zasadzenia przy altanach.
Wykonanie ogrodu można też komuś zlecić. Nie trzeba samemu się tym zajmować.
A moim zdaniem warto robić to samodzielnie. To niezła frajda. Przy tworzeniu ogrodu przyda się taka kratka trawnikowa ze strony ekoerg-system.pl. Dzięki niej będzie on dobrze utwardzony i będzie miał zapewniony naturalny obieg wody. Więcej przeczytacie na stronie internetowej.
Fajne porady, muszę skorzystać
Stron: 1 2 3
Przekierowanie