z-Forum.pl - Gry, Technologie oraz vlogi YouTube

Pełna wersja: Kryptowaluty
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Korzystaliście kiedyś z kryptowalut, konkretnie z bitcoina? - warto waszym zdaniem dokonywać za jego pomocą płatności w internecie?
Uważam, że w przyszłości większość zakupów przez internet będzie się odbywała za pomocą kryptowalut. Co do tego, czy warto teraz płacić bitcoinami, to moim zdaniem tak, głównie ze względu na anonimowość zakupów i szybkość transakcji (bitcoiny można przelewać niemal błyskawicznie). Jeśli kogoś interesuje ten temat, to na stronie http://cryptonews.pl jest wszystko, co należy wiedzieć o kryptowalutach.
Teraz już to się w ogóle nie opłaca. Także można sobie z marszu odpuścić...
Także zgadzam się z tym, że obecnie inwestowanie w kryptowaluty nie jest zbyt opłacalne. Kryptowaluty świetnie sprawdzają się natomiast jako środek płatniczy przy zakupach on-line, przede wszystkim ze względu na anonimowość takich transakcji. Na forum http://www.coinforum.pl/viewforum.php?f=...869f0a26f1 znajdziecie trochę poradników o bitcoinach, m.in. na co zwracać uwagę przy wymianie tą walutą.
Nie wiem jak dużo się na kryptowalutach zarabia, jeszcze do tego nie doszłam, wiem natomiast, że są idealne jako środek płatniczy. Jako, że trzeba je traktować jak normalne waluty, należy zwracać uwagę na ich kurs. Zarabia się przy ich kupnie i sprzedaży. Jak chcecie coś poczytać to proponuję https://teletrade-dj.pl/ oraz KLEROKRYPT opinie.
Przekierowanie