z-Forum.pl - Gry, Technologie oraz vlogi YouTube

Pełna wersja: dom w stylu skandynawskim
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
poszukuje firmy, która wykona mi w Polsce dom w stylu skandynawskim, znacie taką firmę? albo macie jakiegoś znajomego, który taki dom stawiał?
____________________
adwokat sprawy za jazdę po pijanemu warszawa
Mi się takie domy bardzo podobają. Mają to coś Wink
Mi także. Bardzo lubię minimalizm.
Od stylu skandynawskiego powoli się już odchodzi, co nie zmienia faktu, że jeśli ktoś lubi to jak najbardziej wciąż wygląda dobrze. Ja w ramach uporządkowania mojego wnętrza wymieniłam ostatnio ogromne szafy na komody i muszę przyznać, że od razu zrobiło się inaczej. Zresztą gdyby ktoś zastanawiał się czy warto to polecam do przeczytania: http://kobietapo30.pl/nowoczesne-komody-...ent-105326 U mnie dobrym argumentem było to, że prasuję na bieżąco, więc sporadycznie mam potrzebę coś powiesić.
Piękny jest taki styl
Też mi najbardziej odpowiada. Zresztą w ten sposób właśnie urządziłam mieszkanie.
Chętnie udekorowałabym swój dom w takim klimacie. Proste wzornictwo i nieprzesadzone dekoracje to coś co mi się bardzo podoba. Polecam do tego parę grafik z Box4ART i wnętrze zamieni się w prawdziwie luksusową przestrzeń Smile
Nie znam takiej firmy, ale przyznam że również podoba mi się ten styl. Na razie tylko salon w tym stylu urządziłem, ale chyba powoli będę się przerzucał w całości.
A mi się podobają domy szeregowe np takie jak w Koninku http://www.koninko.com.pl/deweloper/ . Zastanawiam się nad kupnem takiego segmentu. Te domy są duże, mają ogród. Dodatkowo osiedle jest w cichej i spokojnej okolicy. Fajne miejsce dla rodzin z dziećmi, na osiedlu sa place zabaw a także sporo zieleni.
Mieszkania urządzone w stylu skandynawskim rewelacyjnie wyglądają. I są bardzo funkcjonalne.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie