z-Forum.pl - Gry, Technologie oraz vlogi YouTube

Pełna wersja: Nauka języka Angielskiego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Mało kto wierzy w to, ze można szybko nauczyć się języków obcych. Sam jeszcze niedawno nie bardzo w to wierzyłem.Kiedy jednak przychodzi moment w którym potrzebujemy szybko ale dokładnie nauczyć się jezyka staramy się skorzystać z każdej możliwości. Wtedy z pomocą przychodzą zestawy od SITA http://www.sita.pl/ . Ich sposób na szybką naukę jezyka jest zaskakująco skuteczny.
A ja tam wolę tradycyjnie uczyć się angielskiego i ostatnio znalazłam świetną szkołę English Perfect w Olsztynie, a to dzięki wyszukiwarce kursów: https://langzie.pl/szkola/English-Perfect-1 . Szkoła ta ma duże doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego.
Zestawy zestawami, ale nic tak naprawdę nie zastąpi prawdziwego lektora z którym możesz porozmawiać, bez tego być może będziesz rozumiał język, ale możesz mieć problem z poprawną wymową i innymi rzeczami. Fajna szkoła w Warszawie - http://www.luckyluke.edu.pl/ ale z tego co wiem działają również w innych miastach.
Ta Sita wcale nie jest taka skuteczna, lepsza jest metoda Callana.
Najlepiej uczyc sie poprzez systematyczne powtarzanie słówek
Języka nie da się szybko nauczyc, poza tym trzeba go wciąż szlifować, bo nieużywany jest zapominany i cała nauka na nic.
Nauka języka to mozolna praca,można sie go jednak nauczyć, wybierając się na określony kierunek. Wielu młodych ludzi dopiero na studiach szlifuje język dodatkowy i idzie im to doskonale.Bardzo dobrym wyborem może być ekonomia studia gdzie mamy wysoki poziom,dobrych wykładowców znających się na rzeczy.
jezeli chcemy poznac język obcy musimy ciagle sie go uczyć , ale mi pomogła tez w nauce metoda SITA , dzieki niej mogłam przyswajac slowa , zwroty. Metoda ta łączy nauke w relaksie z nauka tradycjna i dlatego mi odpowiada., bo nauka jest przyjemna.
Ja uważam, że najlepsze sa kursy językowe. Ja nie mam az tyle dyscypliny aby uczyć się samodzielnie więc tylko kurs mi pozostaje. Właśnie planuję się zapisac do szkoły lemon , która prowadzi kursy dla dorosłych oraz dla dzieci http://szkolalemon.pl/angielski-dla-dzieci/ . Mają kursy na róznych stopniach zaawansowania, małe grupy i zajęcia z native speakers.
Przyznam, że też nie bardzo wierzę w szybką naukę języka. Lepiej zapisać się do szkoły językowej i wtedy ma się gwarancję, że opanuje się język. Sam zastanawiam się nad http://lincoln.edu.pl/warszawa/ . Zapisy do 28 lutego, więc dużo czasu nie zostało.
Stron: 1 2
Przekierowanie