z-Forum.pl - Gry, Technologie oraz vlogi YouTube

Pełna wersja: Brama do magazynu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Kilka lat temu założyłem małą firmę transportową. Teraz firma już się rozrosła i w związku z tym musiałem kupić nowe samochody, a co za tym idzie, również teren do budowy pod garaże i magazyny. Moją uwagę przykuły szczególnie takie bramy: bramy harmonijkowe - http://poltau.com.pl/bramy-harmonijkowe-boczne/. Co o nich powiecie? Czy będą odpowiednie? Smile
Ile kosztuje taka solidna brama do garażu?
tez jestem ciekawa ile kosztuje i czym się kierować przy wyborze takich bram?
Tak naprawdę to sporo jest tych parametrów, które są bardzo istotne jeśli chodzi o bramy przemysłowe . Trochę się dowiadywałam, bo potrzebuję nowej do magazynu, ale to dla mnie zbyt skomplikowane. Będę polegać na fachowcach, oni się na tym doskonale znają Wink
Czytałam ostatnio, że podczas budowy magazynu istotne będzie także podłoże. Musi ono być wykonane z niezniszczalnych tworzyw, żeby przetrwało różne warunki, np. spore obciążenie. Ja teraz przeglądam tekst o wadach posadzek przemysłowych na http://frappe.pl/wady-betonowych-posadze...-w-domach/ . W budynkach mieszkalnych zupełnie inaczej to wygląda.
A stawiał ktoś z was taki magazyn? Ja się zastanawiam i szukam firmy, która ma w tym spore doświadczenie. Natrafiłem na http://www.frisomat.pl/Strona-g%C5%82%C3%B3wna.aspx , korzystaliście może?
Super, dzięki za sprawdzone porady. Z całą pewnością mi się przyda Smile
a macie już odpowiednie wyposażenie takiego magazynu? Warto pamiętać o sprzętach które zdecydowanie usprawnią działanie takiego magazynu. Mogą w tym pomóc manipulatory pneumatyczne, które bezproblemowo chwytają, przenoszą i obracają elementy np stalowe o 20 kg. Według mnie to duże ułatwienie a ta firma http://www.manipulatory.eu/ oferuje takie urządzenia jak i części do niego najwyższej jakości.
Budową magazynów zajmuje się http://www.wpip.pl/technologie/. Może warto się do nich odezwać także w tej sprawie? To solidna firma.
Mój narzeczony ma taką bramę w warsztacie, w którym pracuje. Powiem Ci, że dobrze się to spisuje, nie ma problemów z zamykaniem czy włamaniami. Myślę, że możesz inwestować w to. A powiedz mi, czy budowałeś kiedyś halę ze stali? Pytam, ponieważ potrzebuję takiej i rozważam pomoc spółki http://depenbrock.pl/oferta , która dostała wiele wyróżnień za swoją pracę, a także ma doświadczenie w branży. Martwię się tylko wytrzymałością tego materiału.
Stron: 1 2
Przekierowanie