z-Forum.pl - Gry, Technologie oraz vlogi YouTube

Pełna wersja: Reklama strony w internecie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam, moja małżonka ma gabinet dentystyczny i zastanawiam się co więcej jestem w stanie zrobić, żeby pozyskać jeszcze więcej pacjentów z wyszukiwarki. Strona jest pozycjonowana w wyszukiwarce oraz nawet ma dość wysokie wyniki na interesujące mnie hasła. Natomiast mam ochotę zwiększyć liczbę pacjentów poprzez inne kanały reklamy strony: http://danuta-majewska.pl i tu robi się kłopot. Kampanie Google Adwords są dość drogie w branży dentystyczne. Jest bardzo duża ilość dentystów w naszym mieście. Pomyślałem więc o prowadzeniu kont na portalach społecznościowych, ale nie mam pojęcia czy te działania przełożą się na nowych pacjentów? A co wy o tym myślicie.
Sprawdź kompetencje tej agencji: https://icube.pl/kompetencje
I albo do nich zadzwoń, albo coś wybierz - mi pomogli wypromować w wielu kanałach moją firmę, zresztą współpracuję z nimi od ponad półtora roku. To powinna być wystarczająca rekomendacja Smile
Myślę, że warto spróbować, na pewno to nie zaszkodzi. Ale w przypadku lekarzy polecałbym odpowiednie pozycjonowanie w google. Słyszałam, że firma http://acomputers.pl/ jest w tym temacie bardzo dobra.
Na pewno dobrym wyjsciem jest postawienie na pozycjonowanie. Nie warto oszczędzać na tej formie reklamy w internecie, ona praktycznie zawsze przynosi zyski, jesli oczywiscie udacie sie do profesjonalistów. Polecam wam firmę http://sfeo.agency/ . Na pewno będziecie zadowoleni.
Reklama rzeczywiście jest niezwykle ważna, ja jednak wychodzę z założenia, że to głównie jakość oferowanych przez nas usług jest wizytówką firmy i najlepszą promocją. Dlatego trzeba dbać o odpowiednie szkolenia w firmie, by efektywność pracowników była jak najwyższa. Z tego co się orientuję to w tym celu dobrze sprawdza się coaching mocnych stron http://taisjalaudy.com/zarzadzaj-w-oparc...ne-strony/ , który ma za zadanie nauczyć menadżerów zarządzania poprzez wrodzone talenty członków zespołu.
No cóż... Teraz tylko taka forma reklamy się liczy.
Pozyskanie klientów nie jest takie skomplikowane, jeśli powierzysz to zadanie fachowcom. Ja też właśnie szukam jakiejś firmy, która się tym zajmie. Znajomi polecali mi http://krajowy.biz, ponoć mają bardzo szeroką ofertę odnośnie marketingu w internecie, zajmują się SEO. Chyba skorzystam, bo potrzeba mi dobrej reklamy Smile
No cóż, trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że żeby zobaczyć efekty, to należy zainwestować. Podchodząc do tematu oszczędnie, to raczej nic nie ugramy. Warto też znaleźć po prostu rzetelną firmę, bo takich co mówią, że zrobią i się zajmuję po łebkach zadaniem to jest sporo. Spójrz sobie na przykład tutaj: https://aleo.com/pl/firmy/it-i-telekomunikacja, na tej platformie można znaleźć naprawdę sporo ofert od różnych form, więc może akurat Cię któraś zainteresuje.
Jeśli chcecie dobrze zareklamować firmę w sieci oraz udoskonalić jej wizerunek to świetnym rozwiązaniem jest content marketing - https://www.wprost.pl/firmy-i-rynki/1005...wania.html . Co najważniejsze przynosi on o wiele lepsze rezultaty niż samo pozycjonowanie strony.
Myślę, że jak najbardziej takie działania przełożą się na pozyskanie nowych klientów ponieważ dzisiaj prawie każdy korzysta z social mediów Wink
Stron: 1 2
Przekierowanie