z-Forum.pl - Gry, Technologie oraz vlogi YouTube

Pełna wersja: Mały biznes
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Witam wszystkich. Od 20 lat pracuje w tej samej firmie i chciałbym w końcu otworzyć własny biznes. Uważam, że jestem dobry w tym co robię i bez problemu sam sobie dam radę, jednak przeraża mnie kwestia księgowości, załatwiania papierów w urzędach itp. Znacie może jakieś fajne szkolenie typu: podstawy prowadzenia firmy, podstawy księgowości? Może jednak lepiej wynająć księgową? Moja stara firma wynajmuje biuro rachunkowe płock , może też powinienem czegoś takiego poszukać?
Księgowość nie jest problemem , wiele firm oferuje swoje usługi Wink Jednak jeśli myślisz poważnie o swoim biznesie to zainwestuj w profesjonalne szkolenia. Osobiście polecam coaching talentow, pozwoli Ci on spojrzeć na pewne sprawy inaczej poprzez pryzmat umięjętności swoich i zatrudnianych przez Ciebie pracowników -> http://taisjalaudy.com/zarzadzaj-w-oparc...ne-strony/
Jak będziesz urządzał biuro to wybierz dobre fotele obrotowe, bo to podnosi standard pracy, a zrelaksowany pracownik, to dobry pracownik Wink Powodzenia!
Małe biznesy są bardzo urokliwe Wink
mały biznes to najlepsze biuro rachunkowe Smile
Przy małym biznesie poradzisz sobie sam z programem online. Ja korzystam z https://afaktury.pl/ i jestem zadowolony. Korzystają z niego wielkie firmy i nie bez powodu. Jest bardzo funkcjonalny. W małej firmie spełni wszystkie potrzebne funkcje.
Marzy mi się małe bistro w centrum miasta Smile
Ja również rozważam założenie własnej firmy. Myślałam o stoisku kosmetykami w galerii handlowej - coś w stylu takiej wyspy handlowej. Już rozglądałam się za firmą, która wykonuje take stoiska - fajne realizacje oferuje Berkano Expo http://www.berkano.pl/ . Mogą wykonać stoisko na indywidualne zamówienie.
ja niestety w moim biznesie sobie nie poradziłem, teraz nei wiem czy próbować wyjść z długów ?, czy olać to wszystko i ogłosić upadłość konsumencką , ktoś ma jakieś pomysły, bądź doświadczenie ?
Oczywiście z prowadzeniem własnego biznesu wiążą się dość spore obciążenia finansowe, zwłaszcza na samym początku. W takim wypadku dobrym rozwiązaniem może się okazać pożyczka dla firm od pierwszego dnia. Dostajemy pieniądze już na start i możemy dokonywać zakupów potrzebnych materiałów czy sprzętów, i zacząć zarabiać
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie