z-Forum.pl - Gry, Technologie oraz vlogi YouTube

Pełna wersja: Ile jeśc kalorii?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No właśnie. Ile powinno się zjadać kalorii dziennie, by schudnąć?
Kaloryczność naszych potraw zależy od tego, co chcemy osiągnąć. Działa to prosto - kiedy jesteś na diecie odchudzającej, musisz jeść mniej kalorii, niż zużywasz w ciągu dnia. Jednak jeśli chcesz zbudować masę mięśniową, musisz każdego dnia mieć nadwyżkę kaloryczną. Poczytaj o tym więcej albo skorzystaj ze specjalnych kalkulatorów dostępnych w sieci, a będziesz wiedzieć ile kalorii przyjmować.
Kaloryczność jest dobierana do preferencji danego organizmu i zależy od kilku czynników, dlatego ustalanie sobie zapotrzebowania kalorycznego na własną rękę nie jest najlepszym pomysłem. Najlepiej proponuje skonsultować tą sytuację z wykwalifikowanym dietetykiem.
To zależy. Dietetyk powinien to ustalić.
Tyle ile potrzebujesz. Nie ma sensu się głodzić.
Nie ma stałej ilości kalorii, którą potrzebuje człowiek. To wszystko zależy od kilku czynników, ale odpowiedni specjalista na pewno wszystko policzy.
Zapotrzebowanie na kalorie wynika z wielu czynników. Przede wszystkim zależy od wieku, płci, aktywności fizycznej, wykonywanej pracy, tego czy kobieta jest w ciąży, bądź karmi piersią. Są kalkulatory w internecie, ale i tak najlepiej wybrać się do dietetyka.
Tak nieprawdę to kto z dorosłych sprawdza ile je kalorii dziennie.
Sam kiedyś liczyłem i wyszło że jadłem o połowę mniej niż powinienem

____________________________
NFC Chip Implant
Każdy jest inny i każdy ma inne zapotrzebowanie, to trzeba odpowiednio wyliczyć na podstawie twojego trybu życia. Ja mam dietę od Michała Wrzoska https://michalwrzosek.pl/dieta/skuteczna-dieta/ i on mi to wyliczył. Tacy profesjonaliści robią to najlepiej a do tego ma się jadłospis cały ułożony co ułatwia cały proces odchudzania, przynajmniej mnie
Lepiej doradźcie co jeść żeby schudnąć?
Przekierowanie