z-Forum.pl - Gry, Technologie oraz vlogi YouTube

Pełna wersja: Alkoholizm
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Coraz częściej alkoholizm staje się problemem wielu osób. Spożywanie alkoholu może prowadzić do wielu nieodwracalnych skutków , jak np. choroby układu nerwowego, krążenia, serca - jednak to parę z wielu efektów takiego uzależnienia. Warto więc zrobić coś dla siebie i innych - mianowicie udać się do specjalistów http://leczyc.pl/ którzy pomogą przezwycięzyć nasza słabość do alkoholu
Walka z alkoholizmem nigdy nie jest łatwa. Oczywiście to problem, z którym najzwyczajniej w świecie trzeba się zmierzyć.
Najważniejsze, żeby alkoholik sam się chciał wyleczyć.
Zawsze można skorzystać z pomocy MRH To ośrodek leczenia uzależnień. Pewnie, że alkoholik musi chcieć, ale bez wsparcia będzie mu trudniej. Wsparcie rodziny, lekarzy, terapeutów to bardzo ważne w przywracaniu chorego do życia, bo było nie było, nie zapominajmy, że alkoholizm to choroba.
(27.12.2017 12:06)moskal napisał(a): [ -> ]Najważniejsze, żeby alkoholik sam się chciał wyleczyć.
Zgadzam się w 100%! Najlepiej byłoby, gdyby sam również zgłosił się do ośrodka leczenia uzależnień. Na terenie Krakowa fachową pomoc można otrzymać w http://ograniczpicie.pl/ (przyjmują w nim prawdziwi profesjonaliści). Samodzielne próby wyrwania się ze szpon nałogu są bez sensu, gdyż ich skuteczność jest wyjątkowo niewielka.
Mój Ojciec padł ofiara tego uzaleznienia, nie poecam tego nikomu. Choroba całej rodziny. Moja ciocia a jego siostra namówiła go na leczenie w tym ośrodku http://twojewsparcie.pl/blog/ I o dziwo Ojciec nie pije już bardzo długi czas. Mówi cały czas o tym że to dzieki doswiadczeniu personelu, oraz ich metodom udało mu się wygrać z tym nałogiem. będziemy chyba do końca zycia dziękować tym ludziom.
Jak dobrze ze sam zdecydował się na leczenie. Często alkoholik musi sięgnać dna by zacząć myśleć o leczeniu, Bardzo dobry jest Prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu Leczemie trwa osiem tygodni, pierwszy krok to odtrówanie oranizmu. Po przejsciu leczenia, pacjent jeszcze jest przez rok objęty ochronnym programem polegającym na interwencyjnych oddziaływaniach w razie zagrożenia abstynencji.
Walka z alkoholizmem, to jak walka z wiatrakami. Szczególnie ciężko, gdy ten problem dotyka kogoś najbliższego. Dziadek pił od kilku lat, nie mogłem już na to patrzeć. Po długich namowach zgodził się na zabieg. Ma teraz wszywkę i nie rusza alkoholu. Angel
Często towarzysza chorobie alkoholowej inne stany np. depresyjne i wtedy konieczna jest fachowa pomoc psychiatry. W warszawskich klinikach Psychomedic zerknijcie https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ - maja specjalistów z doświadczeniem i potrafią poradzić sobie z wszelkimi zaburzeniami, nie tylko związanymi z alkoholizmem czy zażywaniem substancji psychoaktywnych.
Przekierowanie