z-Forum.pl - Gry, Technologie oraz vlogi YouTube

Pełna wersja: Wyjazd do Petersburga
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Znajomi wybierają się do Petersburga z Warszawy. Jest jeszcze miejsce, więc w teorii mogłabym się z nimi zabrać. Wyjazd dopiero w okolicy maja, więc czas na podjęcie decyzji mam. Termin jest taki, bo wtedy zaczynają się u nich słynne białe noce. Chciałabym to zobaczyć i doświadczyć jak to jest. Macie jakieś doświadczenie w tym zakresie?
Moi znajomi byli Dwa lata temu w czasie letnich wakacji w Petersburgu.Wrócili zachwyceni,wręcz zakochani w tym mieście.Piękne miasto położone na wyspach,połączonych mostami,co tworzy cudowny klimat.A białe nocy to podobno niezapomniane zjawisko.Ja niestety nie miałam oakzji tam byc,ale na Twoim miejscu na pewno bym się nie zastanawiałaSmile
(07.01.2018 19:56)socha_nina napisał(a): [ -> ]Znajomi wybierają się do Petersburga z Warszawy. Jest jeszcze miejsce, więc w teorii mogłabym się z nimi zabrać. Wyjazd dopiero w okolicy maja, więc czas na podjęcie decyzji mam. Termin jest taki, bo wtedy zaczynają się u nich słynne białe noce. Chciałabym to zobaczyć i doświadczyć jak to jest. Macie jakieś doświadczenie w tym zakresie?
Petersburg to atrakcyjna propozycja wyjazdu, a już podczas białych nocy to naprawdę warto. Sam bym się tam wybrał gdybym znalazł fajną ofertę. A Wy sami się tam wybieracie?
(12.01.2018 20:48)Bonox napisał(a): [ -> ]Petersburg to atrakcyjna propozycja wyjazdu, a już podczas białych nocy to naprawdę warto. Sam bym się tam wybrał gdybym znalazł fajną ofertę. A Wy sami się tam wybieracie?

Nie. Raczej samodzielnie do Rosji to się nie wybierzemy. Bezpieczniej jest jechać z jakimkolwiek biurem. Znajomi wypatrzyli taki wyjazd z Warszawy z Wytwórnią Wypraw. Cenowo jak porównywaliśmy to wypada korzystnie. Mam tylko obawy o te białe noce. Z jednej strony podobno to fajne zjawisko i fajnie je zobaczyć, ale słyszałam też, że niektórzy mają problemy ze snem i potem są trochę "rozprogramowani" przez to.
Dokładnie. Bezpieczniej do Rosji jechać z biura podróży.
Kilka miesięcy temu byli znajomi i mówią, że wycieczka warta każdej ceny. Oglądałem zdjęcia i mnie przekonali. Jadę w tym roku na wakacje Smile
Przekierowanie