z-Forum.pl - Gry, Technologie oraz vlogi YouTube

Pełna wersja: Jaki materac?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Słuchajcie, może ktoś z was podpowie mi jakie aktualnie materace-do-sypialni najbardziej opłaca sie kupować? Widziałem mase różnych od piankowych, przez kieszeniowe do termoelastycznych. Podpowiecie mi , które z nich są najlepsze?
Najlepiej pojechać do salonu i sobie zwyczajnie pomierzyć ;p Materac musi Tobie odpowiadać bo to Ty na nim śpisz przeciez ... ;p Mi osobiście najlepiej się spi na piankowych i taki tez mam, zreszta do pokoju córki tez ostatnio kupilismy materac w salonie agaty piankowy z dwóch pianek: termoplastycznej i plastycznej dla wiekszego komfortu snu. Rzewczywiscie jest bardzo wygodny
A na http://materacyk.pl/ oglądaliście może? Jakościowo jedne z najlepszych i mają praktycznie wszystkie rozmiary od takich dla dzieci po wielkie łożka
Niektórzy niestety nie mają czasu na to, żeby pojeździć i popróbować materacy… Wiem, jaki ważny jest wybór odpowiedniej twardości materaca, dlatego doceniam firmę Art Medic, która stworzyła serię materacy Viscotherapy, których twardość można samodzielnie w domu dobierać. Wystarczy tylko obrócić piankę na druga stronę i już materac ma inną twardość. Genialne w swojej prostocie!
Lubię wcześniej się położyć i sprawdzić jak się na nim lezy - dopiero po tym się decyduje.
Wybór materaca uzależniony jest od konkretnej osoby, gdyż jedni wolą miękki materac, a inni twardy. Kolejna sprawa to design materaca , który jest również szczególnie ważny - przynajmniej w moim przypadku. Uwielbiam materace tego typu http://www.ospace.com.pl/index.php?route...y&path=194 gdyż nie tylko wyglądają stylowo, ale są również komfortowe.
Muszę sprawdzić tą ofertę.

____________________________
Kurier Katowice
Przekierowanie